GüleçKöy

Uygun Fiyatlar İçin Hemen İletişime GEÇ!

GüleçKöy_Fabrika

BİZ GÜLEÇKÖYÜZ

2017 yılında Diyarbakır’da bulunan merkezinde faaliyetlerine başlayan GüleçKöy katkısız doğal ürünler üretim şirketimiz. Tarımsal alanda yaptığımız sözleşmeli ekimlerle topluma katkısız doğru ürünleri sunma çabasındadır şirket olarak üretim sahamızın her alanında güçlü, deneyimli bir ekiple ve girişimci iş kültürü anlayışımızla müşterilerimize hizmet veriyoruz.
 
   Güçlü ve deneyimli ekibimiz, girişimci iş kültürümüz, yurt içi ve yurt dışı pazarlardaki bilgi ve deneyimimiz, küresel standartlarda tarımsal ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza özel çözümlerimiz, katma değeri yüksek tarımsal ürünlerde sürdürülebilir değer yaratma misyonumuzla işimizi ileri taşımak için çalışıyoruz.

tarımsal alt yapısını sağlamlaştırmak isteyen ve doğru ürünü  ekonomimize kazandıracak olan çiftçilerimiz için Yeni fikirler ve yeni iş modelleri geliştirme potansiyeli olan kadın çalışma arkadaşlarımızla   çiftçilerimizin yanındayız. Yüksek kaliteli ürünlerini halka ulaştırmayı amaçlayan ve  değer yaratan çiftçimize değer katıyoruz.İNTERNET PAZAR YERLERİ YORUMLARI

Trendyol_Logo
Trendyol'dan yaptığım en güzel alışverişti. Domates kurusu ve ayva reçeliyle birlikte aldım. ikisinin de paketlenmesi aşırı özenliydi. Domatesler misler gibi kokuyor, reçel annemin yaptığı gibi. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Domatesleri koydukları kılıf, Reçelin özenle kutuya yerleştirilmesi, Genel olarak paketlenme, Özen on numara. Küçük hediyeniz için de ayrıca teşekkür ediyorum. Emeklerinize sağlık.
Bu firmanin devamli müşterisiyim. Şahane reçel yemek isteyen kadinlarimizin el emeği recellerini tavsiye ederim.
Müşterisi
Tereddütle sipariş vermiştim ama belli ki çok özenilerek hazırlanmış. Bol taneli, katkısız kısacası mis gibi. Bu satıcıdan siparişlerim aynen devam
amazon.com.tr GüleçKöy
Müşterisi
Bez bir torbanın içinde geliyor. Torbayı açtığınızda o kadar güzel bir koku geliyor ki. Mis gibi domates kokuyor. İlk başta biraz sert oluyor ama domatesleri kaynar suyun içinde 10 dk bekletince tüm sertliği gidip yumuşacık oluyor. Gelir gelmez denedik tadı enfes. Çok lezzetli. Başka bir çok yerden denedik ama en lezzetlisi bu. Ayrıca yanında küçük bir paketin içinde biber salçası yollamışlar hediye için teşekkürler.
Mis gibi tertemiz türüm türüm domates ve güneş kokuyor dolabı açıp gördükçe ağzım sulanıyor ,öyle kuru kuru bir tane ağzıma atıyorum, GüleçKöy'e emeği geçenlere çok teşekkür, Rabbim gücünüzü ,kuvvetinizi artırsın.
Çok temiz ve mis kokuyor. İnce görünebilir fakat sıcak suda bekleyince gayet kıvamını alıyor. Salatalarımda kullanıyorum, önce sıcak suda bekletip sonra kullanıyorum. Lahana, ceviz, kurutulmuş domates, sarımsak, zeytinyağı harika karışım. Çok güzel ezmesini yaptım severek tüketiyoruz. Aroması çok güzel.
Denemek için bir tane biber salçası aldım. Özenle paketlenmiş. Tadı kokusu harika. Aradığım biber salçasını sonunda buldum. Güneşte kurutulmuş olması önemliydi benim için.
Endüstriyel kurutma yapılmamış. Doğal kurutulmuş ve bu yüzden yumuşaması biraz vakit alıyor. Yumuşayıp baharat ile zenginleştirdiğinizde tadına doyulmuyor

Biz Çalışan Kadınlarız

Vizyonumuz

Türkiye’nin ekonomik ilerlemesini destekleyen lider katkısız gıda üreticisi olup, uluslararası katkısız gıda üretim sisteminin ülkemizdeki en güçlü temsilcilerinden biri olmaktır.

Misyonumuz

Küresel standartlarda yenilikçi gıda ürünleri çözümlerimiz, yerel ve uluslararası piyasalar hakkındaki bilgi ve deneyimimiz, sorumlu gıda üretim anlayışımız ve girişimci kültürümüz ile tüm paydaşlarımıza sürdürülebilir tarım ve gıda üretiminde katma değer yaratmaktır.

Felsefemiz

“Değer bilmek, değer katmak.”

Biz; insanımızın, ülkemizin ve insanlığın değerini bilir, toplumumuza, dünyamıza ve ortak geleceğimize değer katmak için çalışırız.

Hedefimiz; ürün ve hizmetlerimizle daha yüksek fayda sağlamak, şirketimiz ve markalarımızla daima yenilikçi ve öncü olmaktır. Çalışanlarımız ve paydaşlarımızla birlikte başarı yolunda ilerlerken pusulamız, aklımızda ve gönlümüzde taşıdığımız değerlerimiz ve ilkelerimizdir.

İlkelerimiz

Bizi biz yapan ortak değerlerimizin; köklerimizin ve sahip olduklarımızın; bilginin ve emeğin; ülkemizin ve insanımızın kıymetini biliriz. Girişimci ruhumuzla doğru zamanda harekete geçer; hep daha iyisini arayarak değişimi yakalarız. Merak ve öğrenme ile yaratıcı fikirleri besler, işimize yenilik katarız.

Dürüstlüğe, etik kurallara ve yasalara her koşulda bağlı kalırız. Sürdürülebilir bir yaşamı ve gelecek kuşakları gözetir; topluma ve çevremize karşı sorumlu ve şeffaf davranırız. 
Hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için her yeni güne cesaretle ve enerjiyle başlar, hedefe ulaşma ve lider olma azmiyle çalışır; işimizi tutkuyla sahipleniriz. Daima çözüm arayarak, bilgi ve deneyimi paylaşarak, birbirimize güvenip destek olarak, takdir edip kutlayarak, farklılıklarımızla bir olarak birlikte başarırız.Wishlist
Alan açıklamasını seçin
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Dışarıya tıklayın
Karşılaştır
Shopping cart